Przygarnij misia i świeć przykładem!

Czy wiesz, że teraz możesz przygarnąć fantastycznego misia i jednocześnie pomóc nam w szerzeniu wiedzy w zakresie bezpiecznego przewożenia dzieci? Tak! Dokładnie tyle jesteś w stanie zrobić. W dodatku możesz przygarnąć nie tylko misia.

Fundacja Kocham Zapinam

Działaniami Fundacji Kocham Zapinam są przede wszystkim edukacja w zakresie bezpiecznego przewożenia dzieci. Robimy to na wiele sposobów. Przede wszystkim prowadzimy warsztaty bezpiecznego przewożenia dzieci stacjonarnie oraz w formie online. Prowadzimy również  działania edukacyjne w internecie, tworzymy grafiki, plakaty oraz poradniki.

Twoje wsparcie jest ważne

Dzięki Tobie możemy działać jeszcze więcej. Możemy zrobić jeszcze więcej. Mamy możliwość drukować „Poradnik bezpiecznego przewożenia dzieci”, który stanie się dostępny u pediatrów, w szkołach rodzenia i w gabinetach ginekologicznych. Możemy robić więcej warsztatów i dzięki temu więcej dzieci będzie jeździło bezpiecznie.

Chcemy również dać Tobie coś od nas. Stąd powstały #MisiaczkiBezpieczniaczki i teraz możesz przygarnąć je do siebie. A dochód z ich sprzedaży pomoże Fundacji Kocham Zapinam działać.

Oprócz misiów w naszym sklepie dostępne też są piękne i oryginalne plakaty do pokoju dziecięcego i nie tylko. 

Plany, plany

Ale to nie wszystko. Niedługo w naszym sklepie pojawią się też książeczki dla dzieci oraz naklejki na samochód z naszym logo. I mam nadzieję, że na tym się nie skończy. 

Teraz wszystko zależy od Ciebie 😉

Olga, doula w Spokojnie, to tylko poród!

Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.