Poznaj mój blog

Zanim zaczniecie oglądać bloga mam dla Was kilka ciekawych informacji.

Na początek zapraszam Was na fanpage. Plotkujemy tam o dzieciach. Wrzucam także linki do tekstów na blogu oraz do interesujących tekstów innych autorów. Obracamy się tam najczęściej w tematyce okołodzieciowej. Możecie także podczytać, co też ciekawego wymyślił ostatnio Smok. Młodszy na razie głównie się uśmiecha i domaga mleka. Na niego przyjdzie czas później 😉

I co piątek można się na moim fanpage’u podzielić z linkami :-).

Zapraszam Was również na bardziej doulowy fanpage. Tam zamieszczam bardziej posty dotyczące ciąży, porodu i połogu. Również tam dowiecie się o najnowszych warsztatach, które organizuję.

Również jeżeli jesteście zainteresowani tematyką ciążową, zapraszam Was na śledzenie fanpage’a naszych warsztatów Spokojnie, to tylko poród! Warsztaty odbywają się w Krakowie i są połączeniem jogi z doulowym przygotowaniem do porodu. Jest też miejsce na moje ukochane rebozo!

A jeśli macie ochotę podglądnąć moje akwarelowe zakładki, obrazki i inne ręczne prace, zapraszam na fanpage Vitart. Oj, chyba za dużo rzeczy robię 😀

 

 

Ale Facebook to nie wszystko!

Na Turkusowym Instagramie znajdziecie urywki z naszego życia. Jest tam sporo Młodszego, dziecięcych gadżetów oraz dużo, dużo kawy. Na Instagram story dodatkowo posłuchacie, jak czytam dziecięce książki, gadam do siebie i próbuję rozśmieszyć Młodszego ;-).

 

 

 

Moje strona Vitart też ma swój Instagram. Tam również możecie pooglądać moje prace. Ostatnio robię głównie zakładki, ale nie tylko. To takie moje relaksacyjne hobby ;-).

 

 

 

 

Także na Twitterze jest interesująco. Kwintesencja życia matki dwójki dzieci i żony, która stara się też nie przestawać być kobietą ;-).

 

Najlepsze teksty

Seks po porodzie – jedna bardzo ważna rzecz, której nie wiedziałaś!

Zapalenie zatok podczas karmienia piersią i w ciąży

7 tekstów, których nigdy nie mów rodzicowi #HighNeedBaby

Wygodna poduszka nie urodzi za Ciebie dziecka!

Rok w lesie i Rok w przedszkolu

Kupne mleka roślinne – uważaj co kupujesz!

Kręcz szyi u niemowląt – 6 popełnianych błędów

Zupa brokułowa, którą uwielbiają wszystkie dzieci!