Moja świąteczna wishlista 2017 + prezent (bileciki prezentowe)

Nie wiem, jak to się stało, ale przed nami kolejne święta. W zeszłym roku nie za bardzo się nimi nacieszyłam. Młodszy był jeszcze malutki a przez to dość uwieszony na mnie, żeby nie powiedzieć, że był do mnie podłączony cały czas. Obecnie Młodszy już staje się chłopczykiem i bez tej mamy chwilę potrafi przeżyć. Chociaż i tak najlepiej, gdy jest blisko ;-).

Ale wracając do świąt.

W tym roku zamierzam sobie poświętować. Będą oczywiście pierniczki i inne ciasteczka. Zrobię także chałki (Święta w tym roku spędzamy u teściowej, a tutaj chałka to jedno z dań). Będzie także oczywiście kalendarz adwentowy i w tym roku będzie podwójny. Chociaż jeszcze nie wiem, co wymyślę dla Młodszego :-D.

Ale, jak co roku robię listę prezentów, które ja chciałabym dostać. Takie uproszczenie dla wszysctkich, którzy chcieliby mnie czymś obdarzyć.

 1. Wolny dzień. Jak każda matka, marzę o wolnym dniu. Taki dzień tylko dla mnie. Kino, obiad w restauracji, albo dobry film w domu i ciekawa książka. Tak, zdecydowanie przydałby mi się urlop :-).
 2. Potrzebuję także dobrego portfela, który oprócz tego, że będzie dobry, będzie też ładnie wyglądać. Musi być duży, pojemny i oczywiście turkusowy ;-). A jak jeszcze ktoś by znalazł portfel z dwoma osobnymi kieszonkami na zamek, to byłabym przeszczęśliwa. Chociaż pewnie takich nikt nie produkuje ;-).
 3. Jak już będę mieć ładny portfel, to przydałaby mi się do niego także równe ładna torebka. Taka dla mnie musi mieć przede wszystkim długi pasek, abym mogła przerzucić ją przez głowę (przy małych dzieciach tylko takie torebki da się nosić).
 4. Jak co roku marzę o obiektywie z dużym zoomem do mojego olympusa. Niestety jeszcze się nie znalazł bogaty Mikołaj, więc może w tym roku się uda 😉
 5. Dobrych ołówków, kredek i węgla do rysowania nigdy za wiele.
 6. Ceramikę z Bolesławca przyjmę w każdej ilości. Uwielbiam ją i może kiedyś uda mi się zapełnić taką ceramiką całą witrynkę :-D.
 7. Dorosły też może marzyć o zabawkach. Ja marzę o zamku księżniczek z lega. Może być oczywiście taki lodowy. Stałby on na półce w sypialni i bym go sobie tak podziwiała 😀
 8. Z ogromną przykrością muszę Wam napisać, że w tym roku Klub Polki nie przygotował kalendarza na przyszły rok. Szkoda, bo w tym roku jestem bardzo zadowolona z tego kalendarza. Przyda się mi, więc jakiś nowy. Może być kalendarz Beaty Pawlikowskiej, ale nie jest to jedyny, który mi się podoba.
 9. Zaczynam się zastanawiać, czy nie zacząć prowadzić swojego bullet journal (czy to się w ogóle powinno odmieniać???) i w związku z tym przydałby mi się jakiś dobry notes.
 10. Kawa to moja ogromna miłość. Jakiś czas temu zauważyłam książkę o kawie, ale że dałam sobie ostatnio szlaban na książkowe zakupy, czekam aż ktoś mi ją sprezentuje.
 11. Ekspres do kawy Nespresso to moje marzenie odkąd prawie 10 lat temu miałam okazję go używać we Szwajcarii.
 12. Kosmetyków Alverde nigdy dość. Aktualnie potrzebuję tuszu do rzęs, podkładu (krem BB też byłby super!), szamponu, masła do ciała… i pewnie wiele, wiele jeszcze ciekawych kosmetyków tej marki bym znalazła ;-).

A teraz w związku z nadchodzącymi świętami mam dla Was prezent – bileciki prezentowe do pobrania (wystarczy kliknąć w zdjęcie a potem pobrać plik). Mam nadzieję, że będą pięknie wyglądać na Waszych prezentach. U mnie już czekają wydrukowane aż nadejdzie czas prezentów 🙂

A jakie są Wasze prezentowe marzenia na te święta?

Olga

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, zostaw po sobie komentarz, polub lub udostępnij. Będzie mi bardzo miło :-).

facebook-icontwitter-iconinstagram-icongoogle-plus-2-icon

Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.