Park ze zwierzętami na wyspie Małgorzaty

Dokładnie jest to Vadaskert – a margitszigeti állatkert. Znajduje się mniej więcej w środkowej części wyspy Małgorzaty przy jej brzegu od strony Pestu. 

Jest to niewielki ogródek, gdzie dzieciaki mogą przyjść, poobserwować kaczki i pogłaskać koniki (można wykupić sobie także małą przejażdżkę). Wstęp do ogrodu jest bezpłatny a otwarty jest głównie w ciepłe miesiące od 15 kwietnia do 23 października. Aczkolwiek my byliśmy tam teraz pod koniec listopada i też był otwarty. Jest to zależne od pogody. Jak jest w miarę ciepło to ogród jest otwarty.

Ogród znałam już wcześniej, zanim Smok się urodził. Byliśmy tam też w maju tego roku i stąd kilka zdjęć w przyjemnej letniej atmosferze (a niech już ta zima się skończy!).

A na zakończenie młode bociany:

Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.