„Połóg na spokojnie” – jedyny taki e-book o połogu w Polsce

Czy wiesz, że połóg jest niesamowicie ważnym okresem w życiu każdej kobiety? Czy wiesz, że e-book o połogu „Połóg na spokojnie” to ogromna dawka wiedzy, która nie jest powszechnie dostępna?

Dokładnie tak jest!

Połóg

Połóg to okres mniej więcej 6 tygodni po porodzie, w trakcie którego kobieta miałaby odpoczywać, „polegiwać”. W końcu stąd się wzięła sama nazwa „połóg”. I choć w naszej kulturze zakorzenił się stereotyp, że kobieta w ciąży ma leżeć i pachnieć, za to po porodzie ma się od razu wziąć do roboty i wyglądać, jakby nigdy nie rodziła, to tak naprawdę powinno być na odwrót.

Ciąża i poród (drogami natury i przez cesarskie cięcie) znacznie nadwyrężają ciało kobiety. To co zrobiła w czasie ciąży, w porodzie i co będzie robić w połogu będzie miało kluczowe znaczenie na jej przyszłe życie, kolejne ciąże, kolejne porody i kolejne połogi.

Ja nie żartuję! Zadbaj o swoje ciało!

E-book o połogu

E-book „Połóg na spokojnie” napisałam ja – doula, instruktorka hipnoporodu, inicjatorka akcji #MaluchyNaBrzuchy oraz jedna z założycielek #TulimyMamy. Uwielbiam mówić o porodzie i połogu a nade wszystko uwielbiam edukować w tym temacie. Jestem także Strażniczką Rodzić po Ludzku na Śląsku.

E-book o połogu „Połóg na spokojnie” odpowiada na najważniejsze pytania, które zadaje sobie mnóstwo kobiet każdego dnia:

  • jak najbardziej optymalnie zacząć karmienie piersią i co zrobić, aby było z nim jak najmniej problemów,
  • czym jest dwugodzinny i nieprzerwany kontakt skóra do skóry po porodzie,
  • jak rodzaj i jakość porodu wpływa na jakość połogu,
  • jak radzić sobie z najczęstszymi problemami w połogu,
  • co się dzieje z mięśniami dna miednicy w czasie ciąży i porodu i jak sprawić, aby długo funkcjonowały, jak należy,
  • i wiele innych.

Koniecznie przeczytaj e-book

„Połóg na spokojnie”

Mam nadzieję, że też będziesz tak zachwycona tą książką, jak inne kobiety 🙂

Olga

Inne wpisy z kategorii „Doula”: KLIK

Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.