Share Week 2014

Ostatnio trafiłam na Share Week 2014 (link tutaj) i muszę przyznać, że koncepcja bardzo mi się spodobała. Dlatego chciałaby się z Wami podzielić moimi ulubionymi blogami (kolejność przypadkowa). Mam nadzieję, że na mojej liście znajdziecie coś, czego jeszcze nie znaliście :-).

Pola blog zone – Blog Poli czytam od… mam wrażenie, że od zawsze. Był to jeden z pierwszych blogów, na które trafiłam (jeszcze w Polsce!). Jest dla mnie niemalże jak Styledigger (którą, też z resztą czytam).
Bernika – mój kulinarny pamiętnik – Ten blog jest jednym z moich ulubionych kulinarnych blogów. Świetne zdjęcia i genialne inspiracje dla mnie.
Marchewkowa – Swoją przygodę z szyciem zaczęłam dobre 3 lata temu. Najpierw pożyczyłam starego Singera od cioci, a po niedługim czasie mąż kupił mi własnego Łucznika. Niestety przez wyjazd moja nauka została zawieszona. Teraz znowu szyję i sprawia mi to ogromną przyjemność. Ale do rzeczy. Marchewkowa była jednym z pierwszych dla mnie blogów szyciowych. Uwielbiam jej własnoręcznie robione perełki. Do tego stylizacje dopieszczone w każdym elemencie i zdjęcia na prawdę na dobrym poziomie.
Jeż Węgierski – Jeża znam od nie dawna, ale w tym blogu się zakochałam od pierwszego wejrzenia! Uwielbiam Węgry a dzięki Jeżowi poznaję je coraz lepiej. Niestety moja znajomość języka węgierskiego pozostawia wiele do życzenia. Jeż zawsze tłumaczy mi wszystko, co nie do końca rozumiem na ulicy. I do tego na prawdę genialnie pisze!
Usta-Usta – Jeśli chodzi o blogi parentingowe, to jest wiele, które czytam. Jeżeli jednak miałabym wybrać jeden, który zawładnął moim sercem, będą to Usta-Usta. A dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że autorka świetnie pisze, co jest bardzo dobrą podstawą do polecenia. Poza tym osobiście jakoś nudzą mnie ciągłe zdjęcia dzieci. Dzieci tu, dzieci tam.
I na koniec:
Zuch rysuje – Pewnie, wszyscy go znacie, ale jednak postanowiłam, że znajdzie się na mojej liście. Głównie dlatego, że gdy pojawia się nowy post, niemalże rzucam wszystko i pędzę do komputera :-)Tedi

Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.