Najlepsze posty w listopadzie

Dopiero teraz zorientowałam się, że już grudzień. Muszę zacząć ogarniać porządki i pieczenie ciastek przed świętami. Zwłaszcza, że najbliższe dwa weekendy spędzę w rozjazdach. Tymczasem mam dla Was listę najlepszych i najpopularniejszych tekstów z zeszłego miesiąca.

1. Na miejscu pierwszym pojawia się post o naturalnym planowaniu rodziny. Tak, jestem z tych zacofanych, co nie zabezpieczają się sztucznymi hormonami. A dlaczego tak robię i jakim cudem nie mam wokół siebie stadka dzieci, dowiecie się właśnie z tego postu.

2. Nieco niżej widnieje 1 dzień z życia Smoka. Maluch był tak uprzejmy, że podzielił się z nami swoim grafikiem ;-).

3. Brąz otrzymują rady od eksperta, co zrobić, gdy jest nam zimno. Nic dziwnego, bo pogoda ostatnio wykazuje tendencję zniżkową.

4. Dużą popularnością cieszy się także listopadowy post w ramach Dziecka na Warsztat. Tym razem Smok pokazuje nam, jak rysować lwa.

5. Moje cotygodniowe rysunki Smokowej istoty także cieszą się dużą popularnością. Cieszę się bardzo, że nie pozostają one niezauważone w internetach. Zapraszam raz jeszcze na rysunek z tygodnia 41.

6. Często czytaliście także moje przemyślenia na temat kumplowania się z dzieckiem. Bierzcie je trochę z przymrużeniem oka, ponieważ pisząc ten tekst miałam niezłą gorączkę.

7. Nieco rzadziej, ale także często odwiedzacie post o moich prezentowych marzeniach. Czyżby ktoś chciał mi sprawić prezent? 😉

Listopad był bardzo pracowity, chociaż zauważyłam, że nie opublikowałam żadnego przepisu. Biorę się, więc, za pichcenie. Mam nadzieję, że mimo nadchodzących świąt i totalnego zabiegania znajdziecie czas na relaks z Turkusową Kropką.

Miłego dnia!

Tedi

Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *