Kuky

 
Moi drodzy, przedstawiam wam Kukiego. Niektórzy już może o nim słyszeli, inny może nawet widzieli. Kuky to mały czerwony miś z filmu Jana Svěráka pod tytułem “Kuky se vrací” (Kuky powraca).
 Jest to opowieść o pewnym chłopcu, który z powodu astmy utracił swojego ulubionego misia. Miś trafia na wysypisko i nagle odżywa i postanawia wrócić do domu. Od pierwszej chwili polubiłam tego małego czerwonego misia i tak na trwałe zagościł u nas w domu. Jeździ nawet z nami na wycieczki. Smokowi także czytamy opowieść o Kukym (tak, jest też w wersji książkowej!). Trochę mi tylko żal, że Kuky nie jest tak dobrze dostępny jak jego rodak krecik, ale czerwony miś ma dopiero 3 latka. 

Wszystkich rodziców i dzieci zachęcam do oglądnięcia tej niesamowitej opowieści. 


Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.

2 myśli na temat “Kuky

 • 26 października, 2013 o 2:12 pm
  Permalink

  przyznaję, że nie znałam Kukyego wcześniej, ale jest uroczy! na pewno zaprosimy go do siebie 🙂

  Odpowiedz
  • 26 października, 2013 o 4:26 pm
   Permalink

   O to aż się dziwie. Czyżby Kuky był tak źle rozreklamowany?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *