Dzień dziecka w Krakowie – wybierz najlepszy wiersz o zwierzętach

Już jakiś czas temu pisałam Wam o fantastycznym dniu dla dzieci z rodzicami, który odbędzie się niedługo w Krakowie w restauracji Dobra Kasza Nasza przy Rynku Głównym 28. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 12.05 o godzinie 12:00. Będzie to połączony Dzień Dziecka i Dzień Matki (zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku). 

A co będzie się działo na spotkaniu? Będziemy czytać wiersze o zwierzętach! I do tego nie tylko my - organizatorzy będziemy czytać wiersze, ale także każdy rodzic, który na spotkanie przybędzie ze swoją pociechą (lub pociechami). Oprócz świetnej zabawy będzie także pyszny poczęstunek oraz także nie zabraknie prezentów dla każdego dziecka. 

Jednak aby wszystko zorganizować dla Was najlepiej jak potrafimy, będziemy potrzebować Waszej pomocy. Chociaż my oczywiście sporo wierszy o zwierzętach znamy i często je czytamy, to jednak nie wiemy, jakie wiersze najbardziej podobają się Wam i Waszym dzieciom. I tu będzie do Was mała prośba:

Otwórzcie książkę z wierszami, którą macie na półce. Wypożyczcie wiersze o zwierzętach z biblioteki lub pożyczcie od kogoś znajomego. Przeczytajcie razem z dziećmi kilka wierszy i wybierzcie z nich trzy, które najbardziej Wam się podobają. A teraz odpowiedzcie w naszej ankiecie. Można zagłosować na trzy ulubione wiersze o zwierzętach. A jeśli jakiś wiersz nie znalazł się na tej liście, a Wam bardzo się podoba, dajcie znać w komentarzu :-). 

Ankieta będzie działać do końca marca, a potem podam Wam jej wyniki. 

Jestem bardzo ciekawa, który wiersz podoba się Wam najbardziej :-D. 

Olga

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, zostaw po sobie komentarz, polub lub udostępnij. Będzie mi bardzo miło :-).

facebook-icontwitter-iconinstagram-icongoogle-plus-2-icon

Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.