Dlaczego nie powinnaś na mnie głosować w konkursie Blog Roku?

Od tygodnia zewsząd bombardują mnie prośby o oddanie głosu na taki lub inny blog w konkursie Blog Roku. Jak wiecie sama też biorą w nim udział. Długo zastanawiałam się, czy to jest dobry pomysł, ale jednak zgłosiłam swojego bloga. Nie ma sensu teraz wyliczać, dlaczego wzięłam udział w tym konkursie. Wiem też, że jesteście pewnie już znudzeni wszelkimi postami pod tytułem “dlaczego akurat ja powinnam wygrać”. Ja Wam napiszę, dlaczego nie powinniście głosować na mnie.

1. Jestem tak daleko w tyle, że przebicie się teraz w górę byłoby mocno podejrzane. Musiałabym zdobyć teraz kilkaset głosów  w ciągu 1 doby. Zdaję sobie sprawę z tego, że stałych i gotowych wydać te 1,23 zł czytelników aż tylu nie mam.

2. Jestem nieśmiała. Blogowanie i nieśmiałość nie idą w parze, ale ja na prawdę jestem nieśmiała. Nie wyobrażam sobie wygrać ten konkurs i odbierać nagrodę przy ogromnym tłumie ludzi wpatrzonych we mnie. Wygłosiłam kiedyś referat na konferencji. Bardzo ważna i specjalistyczna konferencja z udziałem najważniejszych profesorów. Przez tydzień jeść nie mogłam ze strachu. Więc, jeśli nie chcecie, abym umarła ze strachu, nie głosujcie ;-).

3. Gdyby mój blog został wybrany Blogiem Roku (lub w ogóle dostałby się wysoko), musiałabym się udać na wielką galę. Nie muszę Wam chyba przypominać, że to dla mnie bardzo daleko i nie uśmiecha mi się taki kawał jechać?

4. Na pewno uderzyłaby mi woda sodowa do głowy. Sława, flesze i autografy są nie dla mnie. Odbiłoby mi na bank. Na pewno od razu udałabym się do sklepu i kupiła najdroższe szpilki, jakie kiedykolwiek widziałam. Na pewno zaczęłabym chodzić do fryzjerki częściej niż raz na trzy miesiące. Na bank poszłabym zrobić sobie jakiś lifting lub powiększyłabym sobie cycki. Przecież gwiazdy tak robią! Jeśli chcecie, abym została sobą, nie głosujcie!

Sama zagłosowałam na moje ulubione blogi. Przyznam szczerze, że muszę iść kupić nową kartę, bo za dużo blogów czytam i za dużo ich lubię. Jeśli, więc nie macie ochoty głosować na mnie, możecie zagłosować na któryś z poniższych. W końcu to tylko 1,23 zł a te pieniądze będą przekazane Fundacji Dzieci Niczyje.

Z Lifestyle:

Żudit, której teksty czyta się z zapartym tchem.

The Polka Dot Project, która mnie zawsze inspiruje.

Szalonooka, bo jest szalona ;-).

Z parentingów:

Dzieciowo Mi – o tym blogu nie da się nie słyszeć. Autorka wykonuje po prostu kawał dobrej roboty.

Bakusiowo, w którym uwielbiam piękne fotografie. Malwina zdecydowanie ma talent.

Buuba – tych małych urwisów nie da się nie lubić :-).

Przewijak, który śmieszy, wzrusza i daje do myślenia.

Blog Ojciec, który potrafi zmienić mój rodzicielski światopogląd o 180 stopni. Zawsze na korzyść :-).

Hafija, bez której mimo wszystko nie bawiłabym się aż 4 miesiące w laktator i butelki. Odpuściłabym po tygodniu. No, może po dwóch.

Mum And The City, która zmotywowała mnie do ćwiczeń i którą uwielbiam czytać.

Z kulinarnych:

Ala’Antkowe BLW – stąd czerpię wiele pomysłów kulinarnych.

Pasje i twórczość:

Prezentuję Prezenty – u Asi szukam często inspiracji prezentowych. Zawsze coś ciekawego wypatrzę.

 

Zachęcam Was do oddawania głosów, ponieważ jest to niewielki koszt za wywołanie uśmiechu na kilku twarzach. Gdybyście jednak chcieli oddać swój głos na mnie, to trzeba wysłać sms o treści B11382 pod numer 7122 (koszt 1,23 zł). Tylko błagam, nie wszyscy na raz i tylko do maksymalnie 11 miejsca :-).

Tedi

 

Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.

2 myśli na temat “Dlaczego nie powinnaś na mnie głosować w konkursie Blog Roku?

 • Luty 11, 2015 o 2:45 pm
  Permalink

  Bardzo mi się podoba takie podejście do Bloga Roku 🙂 Moimi faworytkami były Dzieciowo Mi i Hafija. Cieszę się, że im się udało 🙂

  Odpowiedz
 • Luty 16, 2015 o 2:38 pm
  Permalink

  Dopiero dziś zobaczyłam Twój wpis – i mi zabrakło kilkuset głosów do pierwszej dziesiątki, ale miło mi znaleźć się w gronie tak zacnych polecanych. Za Hafiję też trzymam kciuki i mam nadzieję, że wygra!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *