Dlaczego kochamy Fisher-Price’a (konkurs)

Dzień dziecka zbliża się nieubłaganie. Dla mnie to szczególny czas, bo wybieranie prezentu dla Smoka sprawia mi szczególną przyjemność. Do tego za chwilę będą drugie urodziny naszego malucha, więc prezentów można zakupić podwójną ilość :-).

Fisher-Price to jedna z tych marek, którą znają wszyscy. Nic dziwnego, bo po pierwsze to firma z długą tradycją a po drugie produkuje jedne z lepszych zabawek dla dzieci.

Nie kupuję Smokowi za dużo zabawek (chociaż M twierdzi inaczej). Staram się zawsze wybrać tę której cena i jakość będzie najlepsza. Fisher-Price jest u mnie jednym z pierwszych wyborów, bo te zabawki szybko się nie nudzą, szybko się nie psują i ich dźwięki (jeśli mają) są bardzo przyjemne dla ucha. Nie przeszkadza mi Smok łażący godzinami z piłką Fisher-Price’a nieustannie grającą swoje melodie, chociaż znam już je na pamięć. Z telefonu-zabawki innej firmy bardzo szybko wyciągnęłam baterię. Potem odetchnęłam z ulgą. 

Teraz zbliża się dzień dziecka i pewnie nie jedna osoba się zastanawia co podarować swojemu maluchowi. Fisher-Price to zawsze dobra opcja. Spójrzcie tylko, jakie te zabawki są ładne!

Oprócz świetnego wyglądu, te zabawki także uczą i są dostosowane do maluchów w różnym wieku. Linia zabawek Little People (1, 5) przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1–5 lat. Urocze postaci, zwierzęta, pojazdy, budynki i inne zestawy w kształtach i rozmiarach idealnych dla małych rączek pomagają bawiącym się maluchom poznawać świat, dokonywać niezwykłych odkryć, tworzyć barwne historie, a także wcielać się w różne role. Kiedy starsze dzieci zaczynają tworzyć samodzielnie własne opowieści, zabawki Little People idealnie pomogą stymulować wyobraźnię i zachęcą do kreatywnej zabawy.

Fisher-Price to marka, która pokazała rodzicom, że zabawki powinny być wielofunkcyjne i spełniać różne role w życiu dziecka i rodziny. Wartymi polecenia są interaktywne przytulanki z linii Fisher-Price „Ucz się i śmiej!”. Doskonale wszystkim znane Szczeniaczek Uczniaczek (6) i Siostrzyczka Szczeniaczka (4) pojawiły się w tym roku w nowej wersji wzbogaconej o technologię Poziomy Nauki, dzięki której treści edukacyjne można zmieniać w zależności od wieku i umiejętności maluszka. Te wspaniałe zabawki będą towarzyszyć maluszkom na wielu etapach rozwoju, a zabawa nie będzie się nudzić.

Chichoczące zwierzaki to chyba mój faworyt a zwłaszcza jeżyk (chociaż Smok już jest na nie za duży). Zwierzątka z linii Leśni Przyjaciele (3) reagują śmiechem i wesołymi odgłosami na potrząsanie i ściskanie przez dziecko. Żywe kolory, wesołe wzory i miękkie faktury, pomagają stymulować zmysły malucha. Wszystkie Chichoczące Zwierzaki, tak jak każde dziecko, mają własny, zaraźliwy śmiech. W asortymencie miś, jeżyk, lisek oraz sówka. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.

Poruszający się Tygrysek – Radosne raczkowanie (2) zachęci malucha do raczkowania i podążania za zabawką, dzięki czemu wspiera rozwój ruchowy dziecka. Aktywna zabawa nagradzana jest ruchami zabawki, światełkami i dźwiękami. Maluch odkrywa, że dotykiem uruchamia różne funkcje i zaczyna rozumieć związek przyczynowo-skutkowy. Świecący nosek, kontrastowe kolory, wesołe dźwięki i muzyka oraz miękki materiał pomagają stymulować wzrok, słuch i dotyk maluszka

A Fisher-Price oferuje jeszcze wiele, wiele innych świetnych i rozwijających zabawek.

W tym roku z okazji Dnia Matki Fisher-Price organizuje konkurs dla wszystkich mam.

26 maja, tuż po północy, na facebookowym fanpage’u Fisher-Price pojawi się niezwykła Galeria Trofeów. Galeria zawierać będzie 6 wyjątkowych nagród, symbolizujących kamienie milowe w rozwoju dziecka:

  1. Nagroda Ultradźwiękowej Łyżeczki – dla Mam, które odkryły, że jedzenie smakuje dziecku lepiej, kiedy dostarcza je do buzi samolot.
  2. Nagroda Mistrzyni Mowy – dla złotoustych Mam, które od pierwszych dni życia maluszka prowadzą z nim górnolotne rozmowy.
  3. Nagroda Łapaczki Szczęścia – dla Mam, których dziecko utrzymuje je w ciągłym ruchu.
  4. Nagroda Nocnikowej Niezależności – dla Mam, które ciężko walczyły o uwolnienie życia od pieluch!
  5. Nagroda Kilkugodzinnego Snu – dla Mam, którym udało się odkryć na nowo długi i niczym nieprzerwany sen!
  6. Nagroda Mediatorki Zabaw – dla Mam, które zawsze znajdą złoty środek w sprzeczce o foremki.

Każda mama, w tym wyjątkowym dniu będzie mogła przyznać sobie jedno trofeum. To, z którym najbardziej się identyfikuje. Trofeum należy udostępnić publicznie na swoim facebookowym koncie, dodając pod zdjęciem komentarz krótko opisujący historię związaną z wybraną nagrodą. W komentarzach należy używać hasztagów #dumnamama i #fisherprice.

Mamy, które najciekawiej opiszą zdobycie kamienia milowego przez swoje dziecko i swój wkład w to niezwykłe wydarzenie, mają szanse wygrać niesamowite, spersonalizowane nagrody od Fisher-Price. Konkurs trwa do końca maja 2015.

fp2

 

Galerii Trofeów szukaj 26.05 na Facebooku.

* Wpis powstał w ramach współpracy z firmą Fisher-Price.

Tedi

Olga Vitoš

Nie potrafię usiedzieć na jednym miejscu. Ciągle muszę coś roboć. Jestem mamą, doulą i kobietą, która uwielbia działać. Wspieram kobiety w okresie okołoporodowym a także po stracie dziecka. Prowadzę warsztaty dla kobiet w ciąży i dla rodziców. Jestem prezesem Fundacji Kocham Zapinam, dzięki której promuję bezpieczne przewożenie dzieci w samochodach. Maluję, tłumaczę z języka czeskiego oraz tworzę książki dla dzieci. Jestem także jednym z twórców akcji #MaluchyNaBrzuchy.