Poznaj mój blog

Zanim zaczniecie oglądać bloga mam dla Was kilka ciekawych informacji.

Na początek zapraszam Was na fanpage. Plotkujemy tam o dzieciach. Wrzucam także linki do tekstów na blogu oraz do interesujących tekstów innych autorów. Obracamy się tam najczęściej w tematyce okołodzieciowej. Możecie także podczytać, co też ciekawego wymyślił ostatnio Smok. Młodszy na razie głównie się uśmiecha i domaga mleka. Na niego przyjdzie czas później 😉

I co piątek można się na moim fanpage’u podzielić z linkami :-).

Jeżeli jesteście zainteresowani czeską kulturą i językiem, to zapraszam na fapage Czeski Web. Tam wrzucam głównie ciekawostki związane z Republiką Czeską, różne śmieszne słówka (tak, Czesi mają ciekawy język!), czeskie piosenki, filmy po czesku. Generalnie wszystko związane z Czechami.

Ale Facebook to nie wszystko!

Na Turkusowym Instagramie znajdziecie urywki z naszego życia. Jest tam sporo Młodszego, dziecięcych gadżetów oraz dużo, dużo kawy. Na instagram story dodatkowo posłuchacie, jak czytam dziecięce książki, gadam do siebie i próbuję rozśmieszyć Młodszego ;-).

 

 

A jeżeli jesteście zainteresowani zdjęciami z Republiki Czeskiej, to zapraszam na Instagram Czeski Web. Często podróżujemy i odwiedzamy ciekawe miejsca. Do tego staram się robić dobre zdjęcia, więc dla amatorów dobrej fotografii też jest to dobre miejsce.

 

 

 

 

Także na Twitterze jest interesująco. Kwintesencja życia matki dwójki dzieci i żony, która stara się też nie przestawać być kobietą ;-).

Najlepsze teksty

Kupne mleka roślinne – uważaj co kupujesz! – Jeśli nie jest Ci obojętne, co wrzucasz do sklepowego koszyka i chcesz aby Twoje dzieci dostawały najlepsze produkty, to zapraszam Cię do tego tekstu. Dzięki niemu dowiesz się, które mleka roślinne są warte uwagi, a które lepiej omijać z daleka.

Co warto kupić na Węgrzech

Co warto kupić w węgierskim spożywczaku

Czego nie warto kupować na Węgrzech

Trzy teksty, które warto przeczytać, jeśli zamierza się spędzić trochę czasu na Węgrzech.

5 moich ulubionych miejsc na Węgrzech, w Budapeszcie i w Republice Czeskiej  – to jeden z moich ulubionych podróżniczych wpisów. Jeśli szukacie dobrego miejsca na ciekawy wyjazd, zaglądnijcie właśnie tutaj.

Najlepszy tata na świecie – chyba najlepszy tekst o tacie. Z resztą zobaczcie sami.

Idealne buty na wesele – one naprawdę istnieją i znajdują się u mnie w szafie 😉

Plusy i minusy mieszkania na poddaszu – żeby zrozumieć minusy, trzeba to przeżyć.

Kręcz szyi u niemowląt – 6 popełnianych błędów – nie każdy wie, że istnieje coś takiego, jak kręcz szyi.

Prosty biszkopt z borówkami – żeby życie miało smaczek.

Czego najbardziej boję się w drugim porodzie – to na szczęście już za mną, ale tekst warty przeczytania.

Kamienie żółciowe u niemowlaka – jakby ktoś nie wiedział, że niemowlęta też mogą mieć kamienie żółciowe. Serio. Mój Smok miał zdiagnozowane, gdy miał 6 miesięcy. Nadal w nim są skubańce.

Odwyk od kawy, czyli kawa nie do końca jest zdrowa – a wystarczyło zmienić otaczające powietrze (wyprowadzić się z Krakowa) i już na stałe mogę się cieszyć kawą :-).

20 oznak, że przebywasz na Węgrzech za długo – oj tęsknię za tym zdecydowanie.

Brak lęku separacyjnego. Wygoda, czy przekleństwo? – o Smoku dłuższy czas temu. Jak wszyscy wiemy, dzieci zmieniają się w zastraszającym tempie. Lęk separacyjny się pojawił, tylko później i objawiał się tym, że dziecko na krok mnie nie odstępowało, gdy byłam w domu.

Kolejne poronienie i co dalej? – temat nie jest przyjemny, ale za to bardzo potrzebny.

Gdy pojawia się rodzeństwo – w tekście wypowiedziało się kilkanaście blogerek na temat zazdrości wśród rodzeństwa.